BFT Antalya Bayisi

ANASAYFA > BFT Antalya Bayisi

BFT Antalya Bayisi

BFT Antalya Bayisi
Otomatik kapı ve panjur sistemleri üzerinde 1999 yılında faaliyete geçen BFT Türkiye piyasada 16 yıllık geçmişi ve bilgi birikimiyle çalışmalarına devam etmektedir. Otomatik kapı ve panjur sistemlerinde kaliteli ürün ve aksesuarları ile estetiği bir arada buluşturan firmamız ürün alternatifleriyle tercihleriniz arasında yerini almaktadır. Akıllı teknoloji ile üretilen tüm ürünlerimiz gereken güvenlik tedbirleriyle tam donanımlı olarak kullanım konforunuza sunulmaktadır.
Yana kayar kapı, elektromekanik tip kanatlı kapı, hidrolik tip kanatlı kapı, seksiyonel garaj kapısı, radarlı kapı, endüstriyel tip katlanır kapı otomasyonları ve mantar bariyer ve bariyer sistemlerinde üretimin seri hale yapılması siz müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Eng Door, otomatik kapı ve panjur sistemlerinde ürünlerimizin motor, yedek parça ve aksesuar çeşitleri mevcut olup tamamiyle kullanım rahatlığınız ön planda tutulmaktadır.

BFT Antalya Bayisi
Kullanım konforu ve işlevsellikleriyle seçeceğiniz her ürün tercihleriniz doğrultusunda tasarlanarak özel olarak üretilmektedir. Yaptığımız tüm satışlarımız referansımız olup gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Artan rekabet ortamında sektörün piyasasına köklü adımlarla oturan firmamız ülkemizin kapı ve panjur sistemlerinde siz değerli müşterilerimizin de tercihleriyle daha da büyümekte ve gelişmektedir. Ülkemizde çeşitli bölge ve illere distribütörlükler verilmekle birlikte yaşam alanlarınıza değer katmak için sizlerleyiz. Firmamız adı altında distribütörlerimizden de gereken her türlü alışverişi yapabilir teknik servis imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Kapı ve panjur sistemlerinde her türlü ihtiyacınıza bizimle çözüm bulacaksınız.


Yenilikçi ve kaliteli anlayışla çıktığımız bu yolda estetiği ürünlerimizle buluşturarak emin adımlarla ilerlemekte ve üretimdeki her ürünümüzü uzun ömürlü kullanımlarınız için sizlere sunmaktayız. Sahip olacağınız her ürün firmamız garantisi altında olup yine firmamız tarafından teknik servis hizmeti de verilmektedir. Çok çeşitli ürün yelpazesiyle Eng Door, otomatik kapı ve panjur sistemlerinde öncü olan kuruluşumuzda zengin aksesuar çeşitleri Bft Türkiye garantisinde sizlere sunulmaktadır. Garaj kapısı modelleri, dairesel kapılar, yana kayar kapılar ve bu kapıların motor ve aksesuarları ile satış, satış sonrası servis ve destek hizmetini yürütüyoruz. Uzman personellerimizin servis desteği ile de tamamlanan ürünlerinizde olması muhtemel herhangi bir problemde destek ekibimizden anında yardım alabilirsiniz. Yenilikçi anlayışımızın bir yansıması olarak referanslarımızı inceleyerek sizler de ihtiyaçlarınızı bft Türkiye ile karşılayabilirsiniz.

whatsapp