Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi

ANASAYFA > Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi

Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi

Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi
Otomatik kapılar günümüzde nerede ise alanda yer almaktadır. Otomatik kapılar tam anlamıyla hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Otomatik kapıların kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir kullanıldığı alanda günlük işlerimizi rahata kavuşturmaktadır. Antalya BFT Servisi olaraktan günlük kullanımda yardımcı olan otomatik kapıların bakım, onarım, tamir, servisi hizmetini vermekteyiz. tercih edilmesi uzun ömürlü kullanım imkanı sunan bir kapı sisteminden yararlanmak anlamına da gelmektedir. Isı, ses yalıtımı, giriş çıkış kontrolü, nakliye işlemlerinin kolaylıkla sağlanabilmesi ve alan hacminin tam performans kullanılması için tercih edilmektedir. Böylece kaliteli, güvenli, hem otomatik hem de manuel verim alınabilecek bir kapı sistemine sahip olunmaktadır. Otomatik kapılarda genel olarak sistemin en önemli kısmını ise motor ve yürütme grubuları oluşturmaktadır. Yürütme grubuyla motor birbirine bağlı olarak çalışmaktadır. Doğru orantılı performans içinde olan bu sistemde hız ayarı ve ağırlık ayarı gibi kısımlar motor ve yürütme grubu performansına göre belirlenmektedir. Buna bağlı olaraktan otomatik kapıların açılıp kapanması sağlanmaktadır. Otomatik kapıların kullanım alanı konusunda herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Isı denetimi, iç mekanın daralmasını önlemek, iklim koşullarının olumsuz etkilerinden korunmak, güvenlik önlemini yüksek düzeyde tutmak ve kullanım kolaylığı elde etmek istenen trafiği yoğun tüm alanlarda kullanılmaktadır.

Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi
Günümüzde BFT markasının hayatımıza kolaylık açısından sunmuş olduğu ürünleri Uzaktan kumandayla kontrol edilmekteyiz. Garaj Kapısı, Fabrika Kapısı, Otomatik Kapı, Kollu Bariyer Sistemleri, Mantar Bariyer, Bahçe Kapısı, Pvc Hızlı Kapı, Yana Kayar Kapı, Kanatlı Kapı, Dairesel Kapı, Yangın Kapısı gibi bir çok hizmetin Satışını sağladığımız gibi, Antalya BFT Yetkili Servis işlemlerini gerçekleştirmektedir. Otomatik kapılar ise özellikle otopark, hastane, otogar, havaalanı,avm girişleri, avm içi mağzalar,otoparklar, fabrika girişleri gibi pek çok yerde güvenlik önemleri bir biçimde giriş-çıkışların sağlayan sistemlerdir. Hızlı çalışması sebebiyle yoğun ziyaret edilen alanlarda kullanılmaktadır. Antalya BFT Servisi hizmeti sağlamaktayız. Otomatik kapı markası olan BFT markası son dönemlerde kullanımı artmıştır. BFT Türkiye distribütörü olaraktan bft markasının türkiye de ürün satışı ve ürün servisin yapmaktayız. BFT Türkiye yetkili servisi hizmetini garantili ve güvenli şekilde vermekteyiz. Bizim tercihimizi isteyen firmalar ise önerdiğimiz en iyi markadır. Antalya BFT Servis hizmeti vermekte olduğumuz için diğer otomatik kapıların erken bozulduğunu ve sıkılıkla sorun çıkardığını belirtmek isteriz. Erken bozulan kapılarda motor yakmaları ve otomatik kapı bozukluğu sağlanmaktadır. Montajı doğru yapılmayan otomatik kapılar ise tam anlamıyla hayatımızı kolaylaştıran otomatik kapı sistemlerine karşın hayatımızı kabusa çevirmektedir. İyi marka otomatik kapı aldık diye arkanıza yaslanmamanız gerekmektedir nedeni ise yetkili bayi dışın da montajı ve servisi yapılan otomatik kapıların zamanla aksaklık çıkardıkları görünmektedir. Bilinçsizce montajı yapılan otomatik kapıların kullanım sırasında kısa devre yapabilir hatta motor değerinde olan ana kartta zarar verebilirsiniz.


Antalya Otomatik Kapı Teknik Servisi
Antalya BFT Yetkili Servisi hizmetiyle otomatik kapılarınızın bakım, onarım, tamir, servis gibi hizmetleri sağlamaktayız. Bu hizmetleri sizin onayınız dahilinde yapmaktayız. Ürün incelenmeye alındığında hasar durumu tespit edip sizlerle iletişim halinde ürünün tamirinin yapılıp yapılmayacağına karar vermekteyiz. Bakım ve Servisi yapılmayan otomatik kapılar üstte belirttiklerimizle kalmayıp maddi ve manevi kazalara da yol açmaktadır. Örneklendirecek olursak çocuklarımız genellikle otomatik kapıları oyun amaçlı kullanmaktadır ve durum ise oldukça korkunç kazalara yol açabilir. Çocuklarımız arada sıkışabilir sadece çocuklarımızda değil bizleri bile otomatik kapılar sıkıştırabilir. Maddi kazalara örnek ise kendi açılıp kapanan yani bozulmuş kapılar yüzünden araçlarımız, manevi eşyalarımız sıkışabilir hatta kırabilir tüm bu tür kazalara engel olmak için BFT marka otomatik kapılarınızın servislerini yetkili servisler doğrultusunda yaptırmanız gerekmektedir.

Antalya BFT Yetkili Servisi hizmeti sağlamaktan gurur ve mutluluk duymaktayız. Yıllardır otomatik kapı sektöründe varlığımızı sürdürmekteyiz. En doğru ve en pratik çözümleri teknik ekibimizle siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur ve mutluluk duyarız. Bizlere iletişim yoluyla ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyarız.
 

whatsapp